• صماتک چیست؟

تمام تلاش صماتک در راستای صيانت از نخبگان و ايده هاي جوانان ايراني خواهد بود تا با جلوگیری از خروج نخبگان ضمن ایجاد بارقه­های امید در نسل جوان، ...... بتوان به حل مشکلات صنعتی نیز کمک شود.  تحول و نوآوری را کسانی به وجود می‌آورند که از شکست نمی‌ترسند. صماتک پشتیبان کارآفرینان نوپایی است که آماده بلندپروازی هستند و با توکل به پروردگار برای ساختن افق آینده روشن، شب و روز تلاش می­کنند.

  • هدف صماتک

صماتک بر پایه باور به جوانان و نخبگان ایرانی بنا شده، کارآفرینانی که جسورانه دست به خلق نوآوری و ارزش­آفرینی می‌زنند تا گامی موثر در رفع نیازها و حل مشکلات برداشته و به پیشرفت و آبادانی كشور و رونق اقتصادی آن كمك كنند. صماتک بیش از هر چیز یک باور است. جایی که ایده­های کارآفرینان نخبه بارور شده و آرزوهایشان محقق می‌شود. صماتک پشتیبان کارآفرینان جسوری هست که از تحول و نوآوری نمی‌هراسند . اعتقاد ما اين است كه گره مشكلات صنعت، از طريق اتكا به نيروهاي داخلي باز خواهد شد. بنابراین براي تحقق اين هدف مهم تلاش خواهيم كرد بهترين شرايط، امكانات و زمينه انتقال دانش جهاني را برای نخبگان کشورمان فراهم کنیم. صماتک با تکیه بر دانش و تجربه مدیریتی بدست آمده توسط بدنه مدیران صنعت، نیازسنجی دقیقی از چالش­های روز حوزه کاری خود دارد. برنامه کاری صماتک شناساندن این نیازها به صاحبان دانش و خلاقان این حوزه خواهد بود تا با گرد هم آمدن ذی­نفعان بتوان گامی مثبت در جهت حل و فصل معضلات صنعتی برداشته شود.  

  • ماموریت صماتک

صماتک تلاش خود را مي­ كند تا بستر مناسبي را براي تبديل ايده­هاي نخبگان به كسب و كار سودده فراهم نماید. پس از تبديل ايده نخبگان به كسب و كار، زمينه جذب سرمايه و بالندگي و توسعه استارتاپ­هاي ايراني را فراهم آورده تا هر استارت­آپ بتواند برای ادامه مسیر رشد و بالندگی خود بدون نیاز به صماتک گام­های موثری بردارد. تمام تلاش صماتک در راستای صيانت از نخبگان و ايده هاي جوانان ايراني خواهد بود تا با جلوگیری از خروج نخبگان ضمن ایجاد بارقه­های امید در نسل جوان، بتوان به حل مشکلات صنعتی نیز کمک شود. صماتک در نظر دارد به نحوی عمل نماید که به جوانان و نخبگان نشان دهد به آنها به باور داشته و آنها می­توانند کارهای بزرگی را به انجام رسانند. تحول و نوآوری را کسانی به وجود می‌آورند که از شکست نمی‌ترسند. صماتک پشتیبان کارآفرینان نوپایی است که آماده بلندپروازی هستند و با توکل به پروردگار برای ساختن افق آینده روشن، شب و روز تلاش می ­کنند.

دفتر مرکزی: خواجه عبدالله انصاری، ابوذرشمالی، کوچه12 پلاک14 طبقه چهارم

  • کدپستی: 1661745614
  • تلفن: 22873657
  • نمابر: 89778911

کارخانه و آزمایشگاه: شهرک صنعتی اشتهارد، حسابی غربی، گلبرگ دوم قطعه 1602        

فضای کار اشتراکی: خواجه عبدالله انصاری، ابوذرشمالی، کوچه12 پلاک14 طبقه سوم

//isti.ir/X7p8